Canoğlu Yem Gıda Nak. San. Tic. Ltd. Şti. olarak 2002 yılında karma yem üretim faaliyetine ve hammadde ticaretine başlayan, ve üretime başladığı günden bugüne kalitesinden ödün vermeyen bir firma olmaktan dolayı onurluyuz. Canoğlu Yem Gıda Nak. San. Tic. Ltd. Şti. merkezi Gaziantep ilinde bulunan, öncelikle bölgenin ve ülkenin ihtiyaç duyduğu standartları yüksek kaliteli karma yem üretim amacıyla kurulmuştur.

Canoğlu Yem Gıda Nak. San. Tic. Ltd. Şti. üretim faaliyetine başladığı günden itibaren bölgesinde ve Türkiye genelinde bulunan kullanıcıları ile kalitesini ispatlamış ve sektöründe emin adımlarla ilerlemektedir. Kalite misyonundan ödün vermeden ve siz yetiştiricilere en iyiyi sunmak amacı ile üretim faaliyetlerine devam etmektedir.

8.000 m2 alan içinde, son sistem teknolojik makineler, tecrübeli ve konusunda uzman personelleriyle üretim faaliyetine başlayan Canoğlu Yem Gıda Nak. San. Tic. Ltd. Şti bugün itibari ile toplam 8.000 m2 kapalı ve açık alanda kaliteli yem üretimini sürdürmektedir.

AR-GE destek birimi ile her geçen gün araştırma faaliyetlerine hız veren, bölgenin ve siz yetiştiricilerin ihtiyaçlarını saptayarak sürekli olarak yenilikçi ve kendini geliştiren bir tutum içerisindedir.

Ülkemizde hayvancılık, hızlı bir gelişme göstermesine rağmen yeterli düzeye ulaşamamıştır. Bunun temel nedeni mera hayvancılığının ülkemizde daha yaygın olmasıdır.

Yetiştiricilerin mera hayvancılığını tercih etme nedeni aslında fabrika yemlerinin fiyatlarının yüksek olmasıdır. Ülkemizin genel olarak değişken bir iklime sahip olmasından dolayı bu nedenle mera hayvancılığında et ve süt verimi istenen seviyeye ulaşmamaktadır. Bu durum göz önünde bulundurularak mera hayvancılığı yerine ahır hayvancılığına geçilmesi siz yetiştiricilere daha fazla kar sağlayacaktır. Ahır hayvancılığı yapılırken de siz yetiştiricilerin tercihi kaliteli ve maliyeti düşük fabrika yemleri olacaktır. Bu evrede, Canoğlu Yem Gıda Nak. San. Tic. Ltd. Şti'nin sizlere sunmuş olduğu besin değeri yüksek, bilimsel verilerle hazırlanan ve hayvanlarınızın ihtiyacı doğrultusunda yüksek kalite standartlarına sahip yemler tercih edilmelidir.

Sağlıklı ve bol kazançlı günler dileğiyle...

Murat ERBİLGİN
Yönetim Kurulu Başkanı